DALŠÍ 2 UTKÁNÍ BRUŠPERSKÉ LIGY - STARŠÍ PŘÍPRAVKA

V úterý 14.5. jsme od 16:00 za pěkného počasí přivítali na domácím hřišti soupeře z Hukvald.
Odehráli jsme proti němu hned 2 utkání.

Sestava - Překlasa, Klimek, Boček, Janša, Voráček, Šimečka,Šugárek, Adamovský, Kaloč, Tyleček, Pačanský, Překlasa A.

1.Zápas FRYČOVICE - HUKVALDY
Úvod utkání jak je našim zvykem byl velmi ospalý. Prosadili jsme se až v 5´, kdy Lukáš Boček otevřel skóre hlavičkou po rohovém kopu.
Největší problémy nám dělaly výkopy soupeře, kdy kluci šli do soubojů velice měkce. Bohužel osudným se nám tento přístup stal v 10´, kdy jsme obdrželi branku. Poté jsme opět chybovali v osobním souboji a obdrželi další branku. Naštěstí ve 12´ minutě snížil opět Lukáš Boček.
A o minutu později vsítil třetí branku Pačanský.
Druhý poločas jsme začali o poznání aktivněji, branku si ve 3´ minutě druhého poločasu připsal opět Boček a po něm o minutu později Ondra Tyleček. Který se do konce poločasu prosadil ještě jednou a další branku přidal Vojta Janša. Bohužel jsme opět chybovali a obdrželi velice smolnou branku.
Výsledek - 7:3
Branky - 3x Boček, 2x Tyleček, 1x Janša, 1x Pačanský

2.Zápas FRYČOVICE - HUKVALDY
V druhém zápase jsme se nebyli schopni pořádně prosadit, hlavně tedy v prvním poločase. Střely mířily mimo, do brankáře a nebo byly nedůrazné. Klukům nejde vytknout snaha, šli do zápasu nažhaveni. Bohužel jsme vstřelili v první poločase v 5´ minutě zásluhou Janši.
Poté se dlouho nic nedělo.
Druhý poločas byl, ale smrští přímo brankovou. Prakticky co 2 minuty padl gól. Konečné skóre se zastavilo až na stavu 13:0 pro Fryčovice.
Výsledek - 13:0
Branky - 5x Tyleček, 2x Boček, 2x Janša, 1x Šimečka, 1x Kaloč, 1x Šugárek, 1x Klimek

Slovo trenéra - V dnešním zápase jsme opět zlepšili rozehrávku od branky, musím kluky pochválit za nabízení se po rozehrávce od branky, myslím tím zejména obránce, kteří výborně roztahovali hru do šířky. Skvělý výkon podal taky Radek Překlasa, který dal svým horším výkonům snad na dlouho sbohem :-). Velice mě těší, že jsme schopni vyhrát souboje 1 na 1, pomocí kličky. Samozřejmě kluci udělali v některých fázích utkání mnoho chyb, ale jsou to děti a ty právo na chybu mají. První zápas z hlediska výsledku nevypadá nijak dobře, ale kluci se snažili chodit do soubojů 1 na 1 a často je vyhrávali. V zápasech jsme mohli vidět mnohokrát kdy si například Boček, Tyleček a Šimečka prokličkovali celé hřiště a zakončili akci buď střelou, přihrávkou a nebo centrem před branku. Naš největší soupeř jsme byli mi sami. Bohužel jsme si 3 branky vstřelili prakticky sami, kdy jsme nevyřešili ideálněsituace, které v utkání nastaly.
V obou utkáních jsme jednoznačně dominovali a bylo jen otázkou času, kdy se kluci začnou prosazovat. Velice mile mě dnes potěšil výkon Filipa Klimka, který ač nehraje fotbal tak dlouho jako někteří kluci byl schopen obejít 1 na 1 a zakončit.

Děkuji klukům za předvedené výkony. Taktéž panu Tylečkovi, který nám pomohl s přípravou hřiště. Děkuji dále Patrikovi Štefkovi, který odpískal obě utkání.

Další utkání sehraje přípravka v pátek 17.5. od 16:00 naČeladné, soupeři budou Čeladná a Staříč.