UTKÁNÍ BRUŠPERSKÉ LIGY S BRUŠPERKEM

Dne 24.4. jsme odehráli od na trávníku v Brušperku další dvěutkání Brušperské ligy proti tamním týmům Brušperka.
1.UTKÁNÍ - BRUŠPERK ''A''
Do prvního zápasu jsme vstoupili překvapivě unaveně a než jsme se nadáli, tak soupeř vedl během 10 minut 4:0. Kluci pochopili, že bez větší aktivity to nepůjde. Zejména Lukáš Boček, který dělal starosti Brušperské obraně se vyznamenal gólem za stavu 6:0 pro domácí. Do poločasu stihli přidat domácí ještě pár branek po našich chybách z nepozornosti a nedostupování hráčů.Posledních 5 minut prvního poločasu jsme začali hrát naši hru a ohrožovali branku domácích častěji, avšak neúspěšně.
Druhý poločas jsme opět prospali začátek, udělali jsme opět pár chyb a do branky nám připadlo pár gólů. Avšak v půli poločasu konečně kluci zapli a soupeř ohrožoval naši branku jen z protiútoků a kluci byli ti, kteří převzali iniciativu, bohužel jsme vstřelili jen jednu branku, kterou vstřelil opět Lukáš Boček. Pak jsme se řítili dokonce 2 na brankáře, ale nevyužili jsme této úžasné šance. Přesto kluci v posledních 5 minut prvního a zhruba 10 minut druhého poločasu předváděli hru, za kterou se nemuseli stydět. Bohužel utkání se hraje 40 minut a nám 15 minut k vyhrání utkání proti kombinujícímu týmu nestačilo.
Konečný stav - 16:2
Branky - Boček 2x
Sestava - Překlasa - Pačanský, Tyleček, Boček, Klimek, Voráček, Kaloč, Šugárek, Adamovský

2.UTKÁNÍ - BRUŠPERK ''B''
Utkání, které bylo pravým opakem toho prvního. Kluci na nic nečekali a na soupeře vlétli. Během 10 minut jsme vedli po brankách Kaloče a Tyečka 2:0 a kluci chtěli přidat do sítě soupeře co nejvíce branek. Do konce poločasu se prosadil znovu Tyleček a Boček. Bohužel jsme inkasovali smolnou branku, ale ani ta klukům nevzala radost ze hry a v druhém poločase jsme soupeři přibalili na cestu domů ještě 8 branek.
V závěru jsme inkasovali ještě jednu branku, ale ta vůbec nic neměnila na radosti kluků z vyhraného utkání.
Konečný stav - 2:13
Branky - 6x Tyleček, 2x Boček, 2x Pačanský, 2x Kaloč, 1x Voráček
Slovo trenéra - V prvním utkáním jsem nemohla být spokojená s nasazením kluků na začátcích obou poločasů. Postupem času se kluci dostávali do tempa hry a hráli to co se na tréninku učí. Bohužel pokaždé se jim vše nepodaří, ale tak to prostě bývá. Bohužel mě zde mrzel přístup, kdy než se kluci rozkoukali, tak měli v brance 6 kousků a s tím už se těžko něco dělá, ale obdivuji je v druhém poločase, kdy s kousli a stále se snažili o to k čemu jsou nabádáni.
Druhé utkání bylo z naší strany herně mnohem lepší a projevilo se to také na skóre, opět bychom našli nějaké chyby, ale bez těch mládežnický fotbal prostě není, je třeba si uvědomit, že sledujeme fotbal DĚTÍ a né dospělých. Kluci do zápasu dali maximum. Nikdy nevyzdvihuji hráče a tak tomu je i dnes, každý z kluků až na jednoho odvedli snaživý a bojovný výkon.
Samozřejmě děkuji rodičům za pomoc s dopravou na utkání a rovněž za podporu kluků v zápase. Oni sami se Vám za to odmění v utkáních povedenou kličkou nebo střelou. Jejich vděk za Vaši podporu, ale hlavně uvidíte na jejich rozjasněné tváři.