PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S FC VÍTKOVICE 1919 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA

V úterý 7.5. naše starší přípravka odehrála přátelské utkání proti Vítkovicím ročník 2002.
Sestava - Překlasa, Kaloč, Pačanský, Boček, Tyleček, Janša,Šimečka, Voráček, Adamovský, Klimek, Šugárek
Branky - Překlasa, Boček, Pačanský
Hráno 3x20 minut
Kluci se na zápas těšili, ale srazily nás prvni 3 branky, které jsem obdrželi v úvodu zápasu, protože jsem si nehlídali hráče. Poté z penalty snížil na 4:1 Radek Překlasa. Postupně jsme se osmělovali, ale vázla nám kombinace a zejména nám nevycházely souboje 1 na 1 až na pár vyjímek jako byl Šimečka, Janša, Kaloč. Do poločasu jsme obdrželi ještě pár branek a přidali jsme jednu zásluhou Lukáše Bočka.
Druhý poločas se odehrál v podobném duchu, ale kluci byli opoznání živější a měli chuť. Odměnou nám byla branka Honzy Pačaského, který z půlky hřiště překvapil nádhernou střelou do šibenice brankáře hostí. Avšak stále jsme měli problémy s kombinační hrou soupeře. Pokud kluci hráče dostoupili, nebyl problém, vyhráli souboj a nebo míč skončil v autu. Starosti nám dělal Radek Překlasa, který díky zraněnému prstu nemohl podat lepší výkon a tak do branky šel Lukáš Boček a Překlasa do hry. Třetí část utkání ozdobil svým brankářským výkonem Boček. Za jeho záda prošlo asi jen 5 střel, což bylo na kluka, který v životě nechytal skvělé.

Kluci sice zápas prohráli, ale pro jejich fotbalový rozvoj jsou i takové zápasy důležité.