BRANKY : 47´ 1:0 , 75´ 1:1 VOJKOVSKÝ ( MAKUCH)
HOLUB ( 79´PLESNÍK) BONK NEDOROST JANEK
ŽUROVEC ŠPONIAR SOŠKO ŠLOSAR
QUITT ( 58´VOJKOVSKÝ) KUŽEL (65´ MAKUCH)
DO HRY NEZASÁHLI : BARAN,KOBYLÁK,DVORSKÝ

V dnešním zápase jsme sice získali jeden bod, ale určitě jsme mohli mít všechny tři. V průběhu utkání jsme si vypracovali více brankových šancí než soupeř, ale asi nám po zápase s Havířovem došel střelecký prach. 47´ čtyři naši obránci si neporadili s jedním domácím útočníkem, který předložil míč zcela volnému Juřicovi , který střílel do zcela prázdné branky. 75´ prodloužení míče Makuchem a nová akvizice M.Vojkovský srovnává na 1:1. V posledních patnácti minutách jsme dopravili míč do branky ještě dvakrát, ale Vojkovskému i Šlosarovi zkazil radost praporek lajnového rozhodčího. Pět minut před koncem nastřelujeme Šponiarem ještě tyč. Dvě minuty nato se blýskl Ivánek , který zneškodnil 100 % šanci domácích a zachránil nás od pohromy.