FRYČOVICE : DOBRATICE 1 : 1 ( 1 : 0 ) BRANKY : 17´ 1:0 RIMEL , 48´ 1:1
IVÁNEK
BARAN BONK NEDOROST RIMEL
KOBYLÁK ( 60´VOJKOVSKÝ) SOŠKO ŠPONIAR ŽUROVEC( 78´PLESNÍK)
MAKUCH ( 33´ ŠLOSAR) QUITT

Hned v 17´ předvedl svůj tah na branku Rimel, který z vlastní poloviny projel vše co mu stálo v cestě a svůj slalom zkušeně zakončil . Vedeme 1:0. Do konce prvního poločasu si vypracujeme i další šance, ale bohužel brankovou jistotu už nepřidáváme. Hned ve 48´ podbíhá centr hostů Bonk a z přečíslení hosté srovnávají na 1:1. Celý druhý poločas máme uzemní převahu ale naše před finální a finální část je dnes dost nepřesná . Únava ze středeční dohrávky je znát čím dál tím víc. Hostující celek který hrál za zajištěné obrany , podnikal čím dal častější nebezpečné brejky, Z kterých nastřelil tyč a břevno naši branky a při jedné z dorážek se opět vyznamenal náš brankář, který konečky prstů vytěsnil ránu do naší pravé šibenice, I když hra nevypadala dle našich před stav , zaslouží kluci pochvalu. Zvládli už čtvrtý zápas v řadě za sebou bez prohry.