Dobratice : Fryčovice "A"

Dobrá zpráva: „Góly jsme střílet nezapomněli !!“
Dobratice – Fryčovice 2:2 (2:1)
Další zápas odehráli naši kluci na hřišti Dobratic. A nic lehkého nás nečekalo, neboť jsme se museli obejít bez dalších dvou hráčů základní sestavy. První půle byla ve znamení především domácích. Ti se tlačili před naší branku a naši kluci měli plné nohy práce. Domácí měli několik šancí na vstřelení branky, ale ujala se ta z 15´minuty, kdy po nádherné střele zpoza šestnáctky, nedal hostující hráč šanci našemu gólmanovi 1:0. Dlouho se však domácí hráči neradovali. Za pět minut zahrávali naši kluci rohový kop na který si naskočil Lukáš Baran a nádhernou hlavičkou do protisměru brankáře vyrovnal na 1:1. Po čtyřech zápasech bez gólu jsme tak konečně zase skórovali !! Ale ani my jsme se dlouho neradovali. Za dalších pět minut udělal zbytečnou chybu náš stoper Adam Cviertna a místo klidné hlavičky pustil míč za sebe, kde nestihnul být náš brankář a domácí útočník to měl již jednoduché. Střelou do prázdné branky zvyšuje na 2:1, a tímto výsledkem končí i poločas. Druhý poločas měli místy navrch naši kluci. Šance se však střídaly na obou stranách, ale hráči obou celků měli tentokráte vychýlenou mušku. A tak se dostal ke slovu opět náš kapitán Lukáš Baran. Po přetaženém centru z pravé strany vrací již téměř ztracený míč na branku. Gólman domácích je evidentně překvapený, a tak sráží míč pouze před sebe a Tomáš Quitt stojí tam kde má a míč doráží do prázdné branky – 2:2. Posledních dvacet minut mají domácí několik šancí rozhodnout zápas ve svůj prospěch, ale jejich muška byla tentokrát opravdu vychýlená. Což nás velice těšilo a tak naši kluci po dlouhé době získali bod.