Fryčovice : Hrádek

FRYČOVICE : HRÁDEK 3 : 0 ( 1 : 0 )
BRANKY : 45´1:0 KOBYLÁK ( ŠPONIAR), 66´ 2:0 QUITT ( ŠLOSAR), 86´ 3:0 ŽUROVEC ( ŠLOSAR)
SESTAVA :
RÝDEL
hOLUB (58´BONK) BARAN NEDOROST JANEK
KOBYLÁK SOŠKO ŠPONIAR ŽUROVEC
QUITT ( 71´ZAHRADNÍK R.) KUŽEL ( 61´ŠLOSAR)
DO HRY NEZASÁHLI : IVÁNEK, RIMEL
BEZ ŽK
V prvním poločase jsme se prezentovali stereotypní hrou na kterou byl soupeř připraven. Naše dlouhé míče za obranu v klidu odvracel. Když už jsme se do brankové šance dostali, nedokázali jsme naše šance proměnit. Až ve 45´si naběhl Kobylák na centr Šponiara a lehkou tečí otevřel skóre. Do druhého poločasu jsme si řekli , že budeme hrát více kombinačně a útoky budou postupné. V 66´ Šlosar uvolnil Quitta a vedeme 2:0. Zlomová a uklidňující branka , po které už zápas kontrolujeme. 86´ opět Šlosar uvolňuje Žurovce a vedeme 3:0. Další tutovky Žurovce,Zahradníka a Soška už zůstali nevyužity. Na naší finální část se budeme muset na TJ více zaměřit. Kluky zdobí už šestý zápas v řadě bez prohry za co jim celý realizační tým děkuje.