Dobrá : Fryčovice

DOBRÁ : FRYČOVICE 1 : 4 ( 1 : 0 )
Branky : 35´ 1:0, 53´ 1:1 QUITT ( KUŽEL), 65´ 1:2 QUITT ( HOLUB), 75´1:3 QUITT ( KUŽEL)
77´ 1:4 KUŽEL ( ŠPONIAR)

SESTAVA : RÝDEL ( 64´ IVÁNEK)
HOLUB NEDOROST BARAN JANEK
BONK ŠPONIAR SOŠKO ŠLOSAR ( 43´ QUITT)
KUŽEL ŽUROVEC

BEZ ŽK

Nadprůměrné utkání 1. B třídy , na kterém měli podíl oba dva týmy. Oba týmy hráli kombinační fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Domácí se ujali vedení ve 35´. Hned o minutu nato mohl Holub srovnat , ale proti bylo břevno domácí brány. V druhém poločase začal úřadovat TOMÁŠ QUITT, v 53´zařídil po centru Kužela vyrovnávající branku. Branky 65´ a 76´ byly jako přes kopírák , naběhnutí na kolmý pas klička brankáři a střela do prázdné branky. Na vstřelení hattricku mu stačilo pouhých 23 minut. V 78´ přišel asi nejkrásnější gól. Šponiar našel rozeběhnutého Kužela na polovině hřiště , který přeloboval domácího brankáře s dobrých 40 metrů, míč se pomoci lehké teče břevna svezl do brány. Na závěr bych chtěl celému týmu poděkovat za celou jarní část, jak se s přehledem vyhnuli bojům o záchranu.