Vítězný pátek v Čeladné

Vítězný pátek na Čeladné 5.10.2012

1. Utkání FK STAŘÍČ - TJ SOKOL FRYČOVICE

Do tohoto utkání jsme vstoupili jako opaření. Vůbec nic se nám v prvním poločase nedařilo. Jako by jsme byli na hřišti pouze imitací soupeřů Staříče, protože za pořádného soupeře jsme se mohli považovat až v poločase druhém.
Staříč otevřel skóre. Poté vyrovnal tvrdou střelou Jirka Šugárek. A to bylo během poločasu od nás vše, kromě ještě jedné střely, kterou brankář bravůrně vyrazil. Dostali jsme ještě dvě branky a poločasové skóre se zastavilo na stavu 3:1 pro Staříč.
Po poločase do zápasu vyrazil úplně jiný tým. Začali jsme si přihrávat, tvrději bojovat a hlavně hráči začli plnit pokyny trenérů.
Lukáš Boček snížil na 3:2 a už to vypadalo veseleji. A když přidal naší třetí branku Vojtěch Janša, jako by jsme dostali křídla. Jeden útok za druhým se valil na branku Staříče, ale marně. Staříč opět s breaku skóroval a vedl tak 4:3. Kluci se nevzdávali a našli přece jen odpověď v podání Lukáše Bočka. Třešničku na dort za náš houževnatý a srdnatý boj poslal do sítě Ondřej Tyleček a my poprvé v celém zápase vedli 5:4.
Poté šel sám na gólmana Staříče Adam Šimečka, který byl v pokutovém území faulován a kopala se penalta. Tu bohužel neproměnil Vojtěch Janša. Ale to nás v konečném zúčtování nemuselo nikterak mrzet. Přišel závěrečný hvizd a hráči mohli slavit vítězství 5:4 nad FK Staříč.

Střelci - Boček 2x, Šugárek, Janša, Tyleček

2. Utkání ČELADNÁ - TJ SOKOL FRYČOVICE

Další utkání jsme hráli proti domácí Čeladné. Nastoupili jsme do něj povzbuzeni výhrou z předchozího utkání a na hráčích šla vidět nesmírná chuť dát gól a zahrát si pěkný fotbal. Což se nám vcelku dařilo. Do poločasu nebylo co řešit, když se prosadil Lukáš Boček, Adam Šimečka a Ondřej Tyleček. Druhý poločas jsme hráli ještě více aktivněji a odměnou nám byly branky Vojtěcha Janši 2x, Adama Šimečky, Ondry Tylečka a v úplném závěru se střelou do horního růžku branky prosadil kapitán týmu Stanislav Voráček. Stav utkání 2:8

Střelci - 2x Šimečka, 2x Tyleček, 2x Janša, Boček, Voráček

Chtěli bychom dnes všem hráčům poděkovat za jejich hru. Není nic pěknějšího, než když můžeme my trenéři vidět, jak se děti fotbalem baví a dávají do něj srdíčko. Bojovnost, neústupnost, týmovost a touhu nepoddat se soupeři, to jsou vlastnosti, které jsme mohli dnes na hřišti na Čeladné vidět. Doufejme, že tomu tak bude i příští týden v Pátek, kdy zajíždíme na Hukvaldy k velkému derby se sousedním Brušperkem.
Proto bychom rádi pozvali všechny fanoušky kluků, ať si udělají čas a vyjedou s námi na toto jistě napínavé utkání.

Dále bychom chtěli poděkovat těmto rodičům - panu Janšovi, paní Pačanské, panu Tylečkoví a panu vedoucímu Strnadelovi za pomoc s dopravou na toto utkání na Čeladné. Děkujeme ještě jednou.

Sestava - Překlasa - Boček, Šimečka, Šugárek, Staněk, Tyleček, Janša, Kaloč, Voráček, Pačanský