Debakl přípravky v Brušperku

Výbuch na Hukvaldech

1. Utkání

SK BRUŠPERK "A" - TJ SOKOL FRYČOVICE

Toto utkání se hodnotí z pozice trenérů velice špatně. Prvních 10. minut utkání jsme byli vyrovaným soupeřem. Ale co se stalo potom si dokáže jen těžko kdokoliv znás vysvětlit. Dostali jsme dva smolné góly a kluci se prostě sesypali. Přestali úplně hrát. Jediné štěstí bylo to, že jsme měli v bráně Radka Překlasu, který se seč mu síly stačily snažil zabránit absolutnímu debaklu. Poločasové skóre vyznělo pro Brušperk 3:0. To pro nás byl ještě přijatelný výsledek, ale co si kluci dovolili předvést v poločase druhém, to už se nedá ani popsat. Absolutně vypustili celý poločas a náš brankář jen lovil jeden míč za druhým ze sítě. Skóre ještě za stavu 5:0 zkorigoval Adam Šimečka, ale to bylo vše. Pak už jsme působili a hlavně byli odevzdaní.
Konečné skóre - 18:1 pro SK Brušperk.

Přestávka mezi zápasy asi pro kluky nebyla vůbec příjemná, ale nic jiného je ani nemohlo čekat, za takto odfláklé utkání. Reparát mohli složit hned v následujícím proti "B" týmu Brušperka.

2. Utkání

SK BRUŠPERK "B" - TJ SOKOL FRYČOVICE

Kluci v prvním poločase ještě vypadali hodně zakřiknutě a odměnou za naši snahu byl gól Standy Voráčka.
To bylo, ale z prvního poločasu vše. V druhém jsme absolutně převyšovali tým Brušperku a nasázeli dalších 8 branek.
Za zmínku jistě stojí výkon Adama Překlasy, který s námi byl na prvním utkání (hraje za mladší přípravku) a vstřelil hned 2 branky.
Hru v poli si v závěru vyzkoušel i brankář Radek Překlasa a spoluhráči by se od něj měli co učit. Jeho práce s míčem a přehled o hře byl vidět na první pohled. Konečný stav - 0:9
Střelci - 2x Překlasa A., 2x Šimečka, Pačanský, Voráček, Janša, Tyleček

Ve druhém šla vidět snaha, alespoň trochu si udobřit fanoušky a hlavně trenéry.

Děkujeme Všem rodičům, kteří se na utkání jeli s námi podívat a pomohli nám zároveň s dopravou!
Snad se jim kluci dostatečně odvděčí v posledním utkání na podzim proti Jistebníku a Dívkám z Brušperka.

Sestava - Překlasa R., Voráček, Tyleček, Janša, Šimečka, Míček V., Překlasa A., Kaloč, Šugárek, Pačanský