První utkání přípravky proti Hukvaldům

Zápas 1.kola - Fryčovice - Hukvaldy

Do utkání jsme vstoupili velice dobře, už ve 2.minutě jsme vedli díky brance Adama Šimečky 1:0. Poté přidal o dvě minuty později gól do sítě Hukvald Vojta Janša. Hukvaldy však kousaly celý zápas a skóre neustále dotahovaly, zejména po našich chybách. V tomto zápase skóroval ještě 4x Šimečka a jednou Janša. Konečný výsledek zápasu se zastavil na skóre 7:5 pro Fryčovice.

Zápas 8.kola - Hukvaldy - Fryčovice - předehrávka hraná ve Fryčovicích

Toto utkání bylo po krátké pauze sehráno ihned po tom prvním s Hukvaldama. První poločas byl opět vyrovnaný, alespoň co se skóre týče 2:2, když se dvakrát prosadil náš nejproduktivnější hráč Adam Šimečka. Do druhého poločasu kluci vstoupili s jasným cílem - urvat vedení na svou stranu. To se nám dokonale povedlo. Adam Šimečka se prosadil 4x a jednu branku vsítil také Honza Pačanský. V tomto utkání naše obrana pracovala důsledněji, z čehož pramení, také jen jedna obdržená branka ve druhém poločase.
Konečný stav utkání - 3:7 pro Fryčovice.

Děkujeme klukům za výkon v tomto utkání. Neustále je však co zlepšovat. V naší hře se místy předvedla pěkná kombinace po zemi, a také pěkné akce. Hlavní však je, že kluci do zápasu šli s odhodláním a nedali nikomu nic zadarmo.