Muži podali v Ludgeřovicích velmi solidní výkon, přesto se vracejí s prázdnou !

Ludgeřovice : Fryčovice 2 : 0 ( 1 : 0 )

Dnes naprosto vyrovnané utkání rozhodli domácí hráči deset minut před koncem z oprávněné penalty. Ale nepředbíhejme, do 32.min oba celky předváděly bojovnou kopanou, ale ani jeden z týmů navrch neměl. Vše rozhodl pomezní arbitr, který vzal zodpovědnost do svých rukou, a vědomě pustil domácího hráče ze dvoumetrového ofsajdu do úniku na samotného Ivánka 1 : 0 .Jelikož jsem stál na úrovni našich zadáků, mohu tento vědomý počin pomezního posoudit na tisíc procent, což ostatně potvrdili i domácí diváci. Nadále se pokračovalo ve stejném duchu, takže místo poločasové remízy prohráváme, a kluci se s tímto faktem jen velmi těžce srovnávají. Druhou půli začínáme lépe než domácí, ve velké šanci se ocitá Pešek ale nejlepší hráč domácích mezi třemi tyčemi drží jednobrankové vedení. V 55.min Šlosar v dobré pozici hlavičkuje nad. Snažíme se srovnat, ale naše hra dostává pořádnou trhlinu, v 69.min je vyloučen Hlavatý, ale nutno podotknout, že oprávněně,za nesportovní chování, po druhé žluté kartě. Ještě však není nic ztraceno, bojujeme, ale obránci pod mírným tlakem si svým počínáním zavařují,místo odkopu přes půl hřiště, se domácí dostávají k míči, Rimel fauluje, penalta. Domácí hráč, prudkou ranou pod břevno, překonává Ivánka, je rozhodnuto 2 : 0 ! Pak ještě domácí zahazují tři brejky, neboť chceme neustále útočit, a o desíti již chybí síly i morální vlastnosti se vracet, a střežit domácí útočníky. V žádném případě kluky neodsuzuji, spousta zraněných, a bez střelce Rumla podali velmi, velmi dobrý výkon, celý fotbal však pokazil již zmiňovaný arbitr, takže se někdy ptám, sám sebe, zda je to ještě sport !!!