Muži konečně zlomili Darkovice, které byly pro ně prokletím !

Fryčovice : Darkovice 3 : 2  ( 1 : 1 )

Po dvou venkovních zápasech, mohli naši příznivci opět shlédnout domácí utkání, tentokráte s mužstvem z Darkovic. S tímto týmem nemáme v poslední době příliš dobré výsledky, proto byli všichni zvědaví, zda navážeme na dobré výkony z posledních zápasů. Hned první minuta, byla pro naše mužstvo šokující, nenápadná, spíš náhodná akce, odraz od tyče, dorážka 0 : 1 ! Jako by nás to nakoplo, začínáme se tlačit před hostující branku, avšak náš soupeř nám nenechává nic zadarmo. Ještě, že běží 16.min, ve které se po špatné rozehrávce hostí zmocňuje míče Honza Rumel, a po samostatné akci nedává gólmanovi šanci, je srovnáno 1 : 1 . O čtyři minuty později se ocitá v obrovské gólové šanci Pešek, doráží Plesník ale gól nepřichází. Máme neustálou převahu, ale hosté koušou, využívají každou naši chybu k protiútoku.Minutu před poločasem, můžeme jít do vedení, opět marné,míč  na dlouhou nohu a Rumel míjí.Po přestávce je veseleji, 50.min, nádherná kolmice Šlosara na naběhnuvšího Koloničného, Fryčovice se ujímají vedení 2 : 1. Přicházejí obrovské šance, stav se nemění, a to nejhorší, má teprve přijít. Po několika špatných přihrávkách, přichází náš faul, hosté rozehrají trestný kop, a v 69.min srovnávají stav na 2 : 2 ! Zdá se, že ani tento zápas pro nás nedopadne dobře, ale osud, či fotbalová štěstěna, se definitivně přiklání na stranu našeho mužstva. Rumlův náběh do křídla, přihrávka podél lajny, Honzův sprint do vápna a nezištná přihrávka na Jirku Peška, který ač s obtížemi jemu vlastními, dostává míč za záda hostujícího gólmana potřetí, vedeme 3 : 2 běží 78.min utkání ! Hosté se snaží srovnat, ale tentokrát na body nedosáhnou, Fryčovice vítězí ! Nutno podotknout, že jsme byli lepším mužstvem, ale Darkovice se představily jako velice vyspělé, houževnaté mužstvo, se kterým jsme to neměli vůbec jednoduché. Příští zápas sehraje naše A mužstvo v neděli ve Vřesině, a fanoušci jsou na toto utkání srdečně zváni !