Muži se po jasném poločase s Vřesinou, strachovali o vítězství !
                                      Fryčovice : Vřesina 3 : 2  ( 3 : 0 )
Po výborném prvním poločase, kdy naši kluci jasně vedli tři nula, se nakonec báli o tři body. V 17.min Soško nádherným volejem vystřelil vedení, 1 : 0. Odvanáct minut později ve 29.min Jirka Pešek 2 : 0, a ve 42.min Rumel po krásné akci uzavírá poločas 3 : 0. Do druhé půle, ale ze strany domácích nastoupil jiný tým. Hosté 6.min po poločase snižují na 3 : 1, a jen gólman Zapletal několika bravurními zákroky drží vedení o dvě branky. Hosté se přeci jen dočkali druhého gólu v naší síti, v 86.min, ale na kýžené vyrovnání jim už nezbyl čas. Dle přítomných domácích diváků, byl druhý poločas velké rozčarování.