35. J. Rumel , 44. R. Koloničný , 89. J. Rumel

TJ Sokol Fryčovice: T. Ivánek - A. Rimel (82. J. Šponiar) , A. Holub , R. Zahradník (68. D. Urbiš) , A. Žídek (71. P. Janek) - J. Plesník , M. Šlosar , M. Soško , R. Koloničný (64. J. Vrtný) - J. Rumel , P. Žurovec (74. I. Vrtný)

Hráči zápasu: J. Rumel .

Fryčovice doma o třídu porazily Ostravu-Jih

V souboji mezi Fryčovicemi a Ostravou-Jih se hrálo vcelku vyrovnané utkání ve kterém rozhodly chyby a lepší práce domácích v pokutových území.

Ve Fryčovicích se hrálo celkem vyrovnané utkání s tím rodílem, že domácí vyrobili méně chyb a před oběma brankami prokázali větší kvalitu. V prvním poločase utkání se mohli domácí fanoušci radovat hned dvakrát. Nejprve ve 35. minutě Rumel po Koloničného přihrávce střelou asi ze 16 metrů otevřel skóre - 1:0. Minutu před koncem poločasu se Koloničný proměnil ve střelce a opět střelou z podobné vzdálenosti po přihrávce Žurovce zvýšil na 2:0. Vedení domácích mohlo být ještě výraznější, ale Rumel nastřelil dvakrát pouze konstukci branky.

Druhý poločas dlouhou dobu přinášel pouze šance. Na domácí straně jich bylo mnohem více. Objevili se v nich mimo jiné Koloničný, Žurovec a opět Rumel, ale změna skóre nastala až v 89. minutě, kdy střídající Šponiar vysunul střelce Rumela a ten uzavřel účet utkání.

Ohlasy k zápasu

Jan Šponiar (Fryčovice): Dnes jsme měli opět spoustu šancí. Naštěstí jsme alespoň tři proměnily. Je to náš dlouhodobý problém.

Ondřej Pavlát (Ostrava-Jih): Stále se u nás opakují ty samé chyby. I když si to neustále opakujeme velké zlepšení nepřichází.