Stará Bělá : F

STARÁ BĚLA : FRYČOVICE 3 : 5 ( 3 : 1 )

Branky : 30´ 1:0, 31´ 2:0, 33´ 3:0, 34´ 3:1 Žurovec, 46´ Plesník ( Žurovec), 57´ Plesník,

69´ Quitt ( pk), 89´ Rumel

SESTAVA: IVÁNEK

HLAVATÝ ( 74´ VOLNÝ)  STANĚK  HOLUB  RIMEL ( 23´ PLESNÍK)

ŽUROVEC  ŠPONIAR  SOŠKO  ZAHRADNÍK

QUITT   RUMEL

ŽK: RIMEL, HLAVATÝ, STANĚK, QUITT, PLESNÍK, HOLUB

Osudová byla asi 23´ kdy musel být střídán A, Rimel a tím se nám rozpadla obraná čtveřice. Došlo k novému rozestavení a za stavu 2:0 k dalšímu posunu, Až potom si naše defenziva sedla, ale to jsme prohrávali už 3:0. Od 30 - 33 min. , tedy za tři minuty jsme prohrávali o tři branky a s Fryčovicemi to vypadalo hodně bledě a domácí fanoušci začali pomalu slavit vítězství. Ale hned ve 34´ je trochu zchladil Žurovec, který snižoval na 3:1. Čtyři branky za čtyři minuty se nevidí ani v kategorii přípravek, natož v mužské kategorii, V přestávce jsme si rozebrali první poločas a stanovili si priority co chceme hrát v poločase druhém, Hned ve 46´zatáhl míč po křídle Žurovec a gólový Jirka ( Plesník), snižoval na 2:3. V 57´ opět Plesník a je to 3:3. 69´ Quitt (pk) obrací stav na 3:4 a 89´ se prosadil Rumel a stanovil na konečných 3 :5, Dalších minimálně pět tutovek zůstalo neproměněných ( počítám jen 100% šance). Pro diváky určitě atraktivní fotbal, osm branek co si divák může více přát. Od nové sezóny se pokoušíme hrát jiný styl , než jsme hráli v minulé sezóně a proto takových to divokých výsledku určitě přibude, než se kluci na tento styl zvyknou. I když jsme do St. Běle zajížděli jen ve 13 lidech a museli v sestavě improvizovat, klukům za kolektivní pojetí patří poděkování, ( Tedy jen za druhý poločas).