TJ Sokol Fryčovice: T. Ivánek - M. Hlavatý (58. R. Šugárek) , J. Plesník , L. Staněk , .. Žídek - J. Vrtný (75. .. Šponiar) , M. Soško , R. Koloničný , P. Žurovec - J. Rumel , J. Pešek

TJ Ludgeřovice: D. Köhler - J. Adamčík , D. Balgar , R. Fejerčák , D. Važík - M. Klos (85. .. Krop) , J. Mudroch , K. Klos , M. Postředník (80. D. Rozhon) - D. Nagy , M. Pěntka (89. .. Tač)

Hráči zápasu: .. Žídek , J. Plesník - D. Köhler , M. Pěntka , R. Fejerčák .

Fryčovice v zápase s Ludgeřovicemi doplatily na neproměňování šancí
Výborný výkon hostujícího brankáře a zároveň střelecká nemohoucnost domácích hráčů rozhodly o tom, že tři body si z Fryčovic odvezli hosté.
Domácí fotbalisté opět v nekompletní sestavě podali statečný výkon, ale díky střelecké nemohocnousti přišli o všechny body. Nejvíce se ve spalování činil Pešek, který postupoval třikrát sám na brankáře hostujícího týmu, ale selhal. Jedinou branku prvního poločasu tedy vsítili hosté, konkrétně Pěntka, který využil přihrávky Nagyho a střelou podél nohy domácího brankáře otevřel skóre - 0:1.
Druhý poločas byl podobný toho prvního. Domácí si vytvářeli šance, které nedokázali proměnit. Trest pro ně za to přišel v 60. minutě, kdy centr Karla Klose hlavou usměrnil do domácí sítě opět Pěntka - 0:2. Až osm minut poté se probudil i domácí střelec Pešek a po závaru dotlačil míč do hostující sítě - 1:2. Hosté mohli v závěru vítězství pojistit, ale střídající Krop svoji šanci po hezké akci Rozhona neproměnil.

Ohlasy k zápasu

Jan Šponiar (Fryčovice): I přes prohru dnes zaslouží pochvalu celý tým. Ve složení v jakém jsme se sešli jsme odehráli asi nejlepší utkání. Mrzí mě hlavně neproměněné šance Peška a výkon rozhodčího.
Michal Pěntka (Ludgeřovice): Dnes jsme podali dobrý, zodpovědný výkon. Velmi nás podržel brankář, díky němuž jsme si mohli odvézt všechny tři body.