Muži    1.B třída skupina "D" sezóna 2017 - 2018

 

Kontakt na trenéra: Filip Kadlčák- tel. 731740484

 

 Soupiska mužstva:

Příjmení                              Jméno                                  Rok narození

Janek                                      Petr                                        1980

Rumel                                     Jan                                          1981

Kobylák                                   Petr                                        1987

Hlavatý                                   Michal                                      1988

Zapletal                                  Marek                                      1988

Židek                                      Aleš                                        1989

Ivánek                                   Tomáš                                      1990

Plesník                                    Jiří                                          1990

Holub                                      Aleš                                        1991

Nevlud                                    Lukáš                                      1991

Soško                                      Michal                                    1991

Pešek                                      Jiří                                          1991

Řezáč                                      Roman                                    1991

Vrtný                                      Ivo                                          1992

Žurovec                                  Petr                                         1992

Ďurica                                     Matúš                                      1992

Šponiar                                   Jan                                          1992

Šlosar                                     Marek                                      1993

Avetysian                                Nšan                                       1993

Staněk                                    Lukáš                                      1994

Zahradník                               Radek                                      1994

Planka                                    Vojtěch                                    1994

Volný                                      Filip                                         1995

Georgiovský                           Adam                                       1996

Masopust                                Jan                                          1997

Gilar                                      Ondřej                                     1998

Šugárek                                 Roman                                     1998

Urbiš                                      Daniel                                      1998

Georgiovský                           Jan                                          2000

 

Hlavní trenér :            Filip Kadlčák, Jaroslav Štros

Vedoucí mužstva:       Tomáš Lanča

 

Fotogalerie: muži "A"

Tato fotogalerie je prázdná.