TJ Sokol Fryčovice: T. Ivánek - P. Janek (47. L. Staněk) , A. Holub , R. Zahradník , A. Rimel - M. Šlosar , M. Soško , R. Koloničný (67. D. Urbiš) - J. Rumel , J. Pešek (65. J. Vrtný)

FK Stará Bělá: L. Slavík - J. Dziža , O. Malík , R. Mika , O. Pytlík - M. Štěrba (46. T. Bittala) , M. Rusinko , R. Kaloč (52. R. Pytlík) , D. Kožík - R. Brachtl (46. M. Petrík) , M. Knápek

Hráči zápasu: M. Knápek , O. Pytlík , O. Malík .

Stará Bělá vyloupila Fryčovice

Ve Fryčovicích se hrálo vyrovnané utkání. Hosté podnikali nebezpečné útoky po stranách a po jednom z nich v 17. minut míč doputoval až ke kononýrovi Knápkovi jehož střela skončila v domácí brance - 0:1. V prvním poločase měli i domácí dvě vyložené šance. V té první Šlosarův samostatný únik vychytal Slavík. Ve druhé šanci, v samotném závěru poločasu, domácím gólovou radost zhatila spojnice hostující branky.

Druhý poločas zvládli hosté po taktické stránce na výbornou. Domácí do žádně větší akce nepustili. Naopak to byli oni kdo v 57. minutě po akci Ondřeje Pytlíka, a zakončujícího Knápka zvýšili své vedení na 0:2. V klidu hrající hosté poté ještě díky Kožíkovi, který proměnil samostatný únik přidali další gól a upravili skóre utkání na 0:3.

Ohlasy k zápasu

Jan Šponiar (Fryčovice): Stará Bělá hrála velmi dobře organizovaně. Když už jsme se propracovali do šance neměli jsme v ní štěstí a dnes jsme neskórovali. Bez toho nemůžeme pomýšlet na body.

Radim Kovář (Stará Bělá): V dnešním utkání došlo ke změnám jak jednotlivých hráčů, tak i hráčských postů. Hráli jsme hru, kterou jsme v danou chvíli potřebovali. Z tohoto pohledu panuje spokojenost, že jsme, až na pár chyb, utkání zvládli velmi dobře organizačně a takticky.