Žáci odehráli první zápas nové sezóny

V neděli 23.8.2015 jsme zahájili třetí sezonu v krajském přeboru na hřišti v Porubě s celkem Vítkovice B.

Starší žáci prohráli 14:0 po poločase 4:0. V utkání se projevilo, že naše spojené družstvo Fryčovic, Hukvald a Palkovic odehrálo teprve druhé utkání ve společné sestavě a dále to, že jsme ještě nebyli kompletní a museli postavit do zápasu 4 mladší žáky. Kluci se zejména v první půli proti fyzicky vyspělejšímu soupeři drželi, ale ve druhé půli se kvalita a vyspělost soupeře projevila na celé čáře. Kluci se však nevzdávali a dál se snažili aspoň o čestný gól, ale ani jednu ze tří šancí jsme nevyužili.

Sestava

Viz níže uvedený odkaz.

Mladší žáci vyhráli 1:2 po poločase 0:2. Kluci vyhráli zaslouženě, i když 4 měli v nohách utkání za starší žáky. Kluci se ujali vedení ve 3´brankou Ondry Tylečka, ve 14´pak zvýšil na 0:2 Jirka Míček. Kluci měli i další šance, ale nedařilo se v koncovce. Ve druhé půli jsme měli opět dobrý začátek, ale i ty největší šance jsme nevyužili a tak přišel trest v podobě snížení ve 48´. Do dalších šancí se však už domácí nedostali a my jsme si připsali první výhru.