Žáci na hukvaldském hřišti přivítali Jablunkov

V sobotu 26. 9.2015 jsme na Hukvaldech přivítali Jablunkov.

Starší žáci vyhráli 4:1 po poločase 0:0. V utkání se soupeřem z dolních pater tabulky jsme nastoupili oslabeni o tři nemocné hráče a na naší hře to bylo vidět zejména v první půli, kdy jsme byli nepřesní a nehráli fotbal, přesto jsme měli dvě vyložené šance. Do druhé půle, ale nastoupilo jiné mužstvo, kluci bojovali, nabíhali si na míče do volných prostorů a zpřesnili nahrávky. Za této situace je nezlomila ani úvodní branka hostů v 53´ po chybě našeho gólmana. Kluci záhy v 56´ vyrovnali Adamem Šimečkou a v 60´ se ujali vedení po střele Patrika Štefka. V závěrečných deseti minutách pak v 63´ přidal Adam Šimečka naší třetí branku a skóre uzavřel v 65´ hlavou Jan Sedlář.

Mladší žáci prohráli 0:2 po poločase 0:1. Výsledek neodpovídá průběhu hry a je pro kluky krutý. Kluci byli po celý zápas aktivnější a lepší, ale nedokázali se prosadit v koncovce a tak rozhodly dvě akce hostujícího kapitána, které proměnil v branky a zasloužil se o vítězství hostů.