V sobotu 21.5.2016 jsme na domácím hřišti přivítali Slavii Orlová.

Starší žáci vyhráli 3:2 po poločase 3:1.

Ve značně okleštěné sestavě se dvěma kluky patřícími věkově do přípravky jsme si připsali první jarní výhru. Hosté měli lepší vstup do utkání, ale naši kluci bojovností a pohybem nutili soupeře k chybám a první využil v 8´Honza Chovančík, který dorazil do brány míč, který vypadl z rukou gólmanovi hostů. Ve 13´využil nedorozumění hostujících stoperů Adam Šimečka a zvýšil na 2:0. Hosté snížili ve 25´na 2:1. Závěr první půle byl opět náš, kdy ve 33´se podruhé prosadil Honza Chovančík. Na začátku druhé půle jsem dali dokonce čtvrtý gól, ale sudí jej nakonec pro těsný ofsajd neuznal. Hosté poté zvýšili tlak, ale branku dali až v 60´. Do konce utkání pak ještě trefili břevno, ale kluci si bojovným výkonem už vítězství vzít nenechali.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci prohráli 1:5 po poločase 0:4.

Kluci odehráli podobný zápas těm minulým. Hra je vyrovnaná, ale soupeř je důraznější a kvalitnější v koncovce, proto jsme první půli prohráli 0:4.

Na začátku druhé půle jsme ve 35´z penalty Viktorem Kováčem snížili na 1:4, ale z dalších šancí jsme již nedokázali skórovat a tak hosté v poslední minutě upravili na konečných 1:5.