Žáci přivítali na domácí půdě Kravaře

V sobotu 16.4.2016 jsme na domácím hřišti přivítali celek MFK Kravaře.

Starší žáci prohráli 3:9 po poločase 3:5.

Začátek utkání s favoritem byl z říše snů, ve 14´ jsme po třech brankách Patrika Štefka vedli 3:0 a hosty dokonale zaskočili. Ti však přeskupili řady a ve 22´ poprvé skórovali. Do poločasu využili ještě několika chyb naší obrany a otočili na 3:5. Druhou půli jsme zahájili náporem, ale Honza Pačanský svůj brejk neproměnil, a pak už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a to byli hosté, kteří přidali další čtyři branky a zaslouženě zvítězili.

Mladší žáci vyhráli 5:2 po poločase 1:0.

Kluci měli soupeři co vracet, jelikož na podzim se stejným soupeřem prohráli 0:6. V první půli jsme dlouho hráli pouze zvonkohru na tyče. Až ve 26´se trefil přesně Jirka Míček. Na začátku druhé půle sice hosté srovnali, ale ve 35´ a 37´ dvakrát prchl jejich obraně Honza Pačanský a vedli jsme 3:1. Poté jsme opět více trefovali tyče než branku, ale v 5´jsme se dvěma góly Ondry Tylečka a Viktora Kováče uklidnili a připsali si zasloužené vítězství