Žáci hráli na půdě Krnova

V sobotu 9.4.2016 jsme hráli další zápas na půdě Krnova.

Starší žáci prohráli 6:0 po poločase 3:0. Kluci sice prohráli, ale po statečném bojovném výkonu. Za chladného (5 st.) a deštivého počasí jsme k utkání nastoupili se 4 mladšími žáky a jedním hráčem starší přípravky proti fyzicky velmi dobře vybavenému soupeři. Kluci však soupeři kladli dlouhou dobu odpor a hráli až do konce o co nejlepší výsledek, čímž se prohra 6:0 dá v naší situaci nedostatku hráčů nazvat.

Sestava    Překlasa R.

Janša V. - Hrček V. - Hora D. - Tyleček O.

Špurek D. - Chovančík J. - Peške D. - Sedlář J.

Kováč A. - Kováč V.

Střídali Řeháček T., Kubíček M. a Peter D.

Trenér Giergiel Petr

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci remízovali 2:2 po poločase 1:2. Kluci k utkání nastoupili také za deštivého a chladného počasí, navíc několik hráčů mělo v nohách zápas za starší žáky a někteří byli tak promrzlí, že do dalšího zápasu již nenastoupili. Kluci byli přesto první poločas jasně lepší, ale dokázali z převahy vytěžit pouhé dvě branky. V 8´ se trefil po rohu z dorážky Adam Překlasa a vedli jsem 0:1, poté domácí vyrovnali, ale kluci do poločasu ještě po individuální akci se prosadil ve 20´ střelou z úhlu Patrik Peter. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, šance se střídaly na obou stranách, ale branku dali pouze domácí, kteří vyrovnali na 2:2 čtyři minuty před koncem.