Ostrava Poruba-F

V sobotu 22.9.2018 jsme zajížděli na půdu nováčka soutěže z Poruby.

Starší žáci vyhráli 1:6 po poločase 0:2 a připsali si první vítězství v soutěži.

Klukům se povedl vstup do utkání, když ve 2´překvapil střelou z dálky domácího gólmana Dája Foltýn. Vedoucí gól nás uklidnil a kluci předváděli pěkné akce. Ve 24 ´ se pak Dája Foltýn nejlépe zorientoval po rohovém kopu před brankou a zvýšil na 0:2. I začátek druhé půle nám vyšel skvěle, když ve 37´ Jirka Brauner po přihrávce Jonáše Galáska zvýšil na 0:3. Stejný hráč (Jirka Brauner) pak ve 49 ´ dorazil odraženou střelu od břevna a zvýšil na 0:4. Domácí sice poté z ojedinělé akce dali na 1:4, ale ihned po rozehrávce dal v 54´ Péťa Sedlář na 1:5. Poslední branku pak přidal v 67´ na křídle neúnavně bojující Adam Překlasa.

Sestava                Pokluda Jan

Rumian Tomáš  -  Bílek Patrik -  Nevlud Štěpán  - Lukáš Silvestr

Překlasa Adam  -  Lukaštík Vojtěch  -  Foltýn David -  Šefl Josef

Brauner Jiří  -  Sedlář Petr

Střídali Lukáč Mario, Vajbar Lukáš a Galásek Jonáš

Trenéři Míček Rostislav a Galásek René

Mladší žáci prohráli 7:3 po poločase 4:1.

Kluci prohráli v ofenzivě a takřka bez obran hraném utkání. Na první branku domácích dokázal v 5 ´ reagovat Michal Donč, ale v následujících minutách první půle byli domácí efektivnější v koncovce a dali tři branky zatímco naše tři samostatné nájezdy na branku domácí gólman zneškodnil. Na začátku druhé půle ve 31 ´ Michal Donč snížil na 4:2, ale domácí ihned reagovali brankou na 5:2. Do koce zápasu pak přidali ještě dvě branky, zatímco my pouze jednu, když se v 49´ trefil Jakub Bílek. Domácí tak vyhráli zaslouženě, jelikož ze svých šancí dokázali dát více gólů než my.