V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Frenštátu.

Starší žáci vyhráli 3:2 po poločase 1:2.
Proti třetímu celku tabulky, který nás na podzim porazil 9:0, jsme předvedli obětavý a bojovný výkon, jež nás přinesl překvapivé, ale zasloužené vítězství. Soupeř byl zejména v první půli fotbalovější, ale našim klukům se dařilo zaměstnávat obranu hostů s rychlých brejků, bohužel dlouho bezúspěšně. Hosté tak ve 25´ vedli už 0:2, ale pak se konečně ujala rychlá akce Adama Překlasy a Honza Dzuba ve 29´ snížil na 1:2. Hned na začátku druhé půle pak po přihrávce Filipa Galáska srovnal Adam Překlasa na 2:2 a zpočátku suverénní soupeř byl dokonale zaskočen. Když pak v 50´ po úniku Honza Dzuba dal na 3:2, začala se blížit senzace. Kluci velkou bojovností a nasazením už soupeři nedovolili vyrovnat a připsali si druhé vítězství v řadě.

Sestava                     Pokluda Jan
Šefl Josef - Bílek Patrik - Nevlud Štěpán - Lukáč Silvestr
Lukaštík Vojtěch - Galásek Filip - Foltýn David - Donč Michal
                           Dzuba Jan - Překlasa Adam

Střídali Galásek Jonáš, Sedlář Petr a Strnadel Filip
Trenér Galásek René

Mladší žáci vyhráli 5:2 po poločase 1:2.
I mladší žáci dokázali ve druhé půli otočit výsledek a zaslouženě zvítězit. V první půli jsme soupeře zaskočili rychlým gólem ze 7´, kdy se prosadil Kuba Bílek. Poté hosté přidali a měli spousty šancí, které pochytal Martin Vašínek v brance a tak jsme do druhé půle šli se ztrátou pouze 1:2. Začátek druhé půle nám vyšel úžasně , když jsme mezi 33´- 35´ dali tři branky a otočili stav na 4:2. Postupně se trefili Viki Švorčík, Filip Strnadel a Jonáš Galásek. Hosté byli hodně zaskočeni a do konce zápasu jsme přidali ještě jednu branku v 53´, kdy branku dal Michal Donč.