Ve středu 8.5.2019 jsme dohrávali odložené utkání s Porubou.

Starší žáci vyhráli 7:0 po poločase 2:0. V utkání s posledním celkem tabulky jsme se po počátečním oťukávání prosadili poprvé v 7´ kdy akci Adama Překlasy zakončil Honza Dzuba a vedeme 1:0. Do poločasu jsme pak zahazovali šance a druhý gól přišel až ve 30´, kdy se z dálky prosadil Adam Překlasa. Ve druhé půli jsme již měli hru plně pod kontrolou a přidali dalších 5 branek, dvakrát se prosadil Filip Galásek a po brance přidali David Foltýn, Jonáš Galásek a Honza Dzuba.
Sestava                          Pokluda Jan
Rumian Tomáš - Nevlud Štěpán - Bílek Patrik - Šefl Josef
Sedlář Petr - Galásek Filip - Foltýn David - Lukaštík Vojtěch
                 Dzuba Jan - Překlasa Adam

Střídali Galásek Jonáš, Švorčík Viki a Strnadel Filip
Trenéři Míček Rostislav a Galásek René

Mladší žáci prohráli 2:7 po poločase 2:5.
Klukům nevyšel začátek utkání a v 7´jsme prohrávali 0:3. Hosté nepolevovali a po dalších deseti minutách to bylo 0:5. Poté jsme se začali osmělovat i my, ale tři hezké šance jsme zahodili, až ve 25´se prosadil Radek Strnadel a dal na 1:5. Stejný hráč pak ve 30´ snížil na 2:5. Druhá půle už byla poměrně vyrovnaná, ale naši hráči na rozdíl od hostů už žádnou šanci neproměnili, a tak jsme prohráli 2:7.