V sobotu 27.4.2019 jsme zajížděli do Ludgeřovic.

Starší žáci vyhráli 1:2 po poločase 1:1.
K utkání se sousedem z tabulky jsme nastoupili téměř kompletní (poprvé na jaře). Celý první poločas jsme měli územní převahu a už 5´ jsme se ujali vedení, kdy se po rohu prosadil Filip Galásek. Z pokračujícího tlaku jsme další branky nepřidali a tak nás domácí potrestali ve 22´ a z ojedinělé  akci na naší polovině vyrovnali. Na začátku druhé půli byli aktivnější domácí, ale z naší první šance ve 42´ se po akci Jonáše Galáska prosadil Lukáš Vajbar a upravil na 1:2. Poté se akce střídaly na obou stranách, domácí nedali penaltu a u nás Honza Dzuba trefil tyč, nikdo už však gól nedal a tak jsme si připsali druhé jarní vítězství.

Sestava    Pokluda Jan
Rumian Tomáš - Nevlud Štěpán - Bílek Patrik - Překlasa Adam
Šefl Josef - Galásek Filip - Foltýn David - Donč Michal
                    Dzuba Jan - Strnadel Filip
Střídali Galásek Jonáš, Vajbar Lukáš a Sedlář Petr
Trenéři Míček Rostislav a Galásek René

Mladší žáci prohráli 14:1 po poločase 9:0.
Kdo utkání neviděl, neuvěří, že jsme celý zápas hráli, drželi míč, ale domácí dávali góly. Měli jednoho rozdílového hráče, který dokázal využít každou naši chybu. Jen ve druhé půli jsme zahrávali 10 rohů a domácí jeden, i toho je zřejmá naše územní převaha, ale bohužel se hraje na góly a ty dávali domácí. Přesto vysokou prohru je třeba kluky pochválit za předvedenou hru.