Tomek , ©Urbiš, Giňovský (Adamovský 84´), Filipec

Karol ( Huvar 71´) Václavík (Masopust 24´)

Střídání: Papaj, Adamovský, Huvar, Žabenský, Masopust, Grygerek,

Branky: 3x Urbiš 14´, 16´, 49´ (P), 1x Masopust 55´

V neděli se hrálo derby na Brušperské půdě, takový zápas bývá vždycky náročný a plný emocí. Hned ve 12´ jsme faulovali před šestnáctkou a soupeř kopal přímý kop, který pěknou střelou kolem zdi umístil do naší sítě. Naši kluci se nezalekli, zatlačili soupeře na jeho šestnáctku a donutili jej po sobě v rozmezí dvou minut dát branky po rohovém kopu, kdy obě tyto vstřelil Urbiš první hlavou ve 14´, pak si odběhl na šestnáctku na odražený míč, zde vystřelil a v 16´jsme vedli 1:2. Do poločasu jsme stále tlačili, došlo i ke střetům v soubojích, kdy musel být ošetřován soupeřův brankář, ale branky už nepadly. Druhá půle byla spíše v naší režiji, kdy rychlý a průrazný Masopust vběhl do šestnáctky, kde ho fauloval brankář a Urbiš kopal penaltu, kterou ve 49´ umístnil a vedli jsme 1:3. Aby to nebylo málo tak v 55´ opět Masopust po přihrávce za obranu trestal čtvrtou brankou. Po té jsme prostřídali hráče, kterých jsme měli rekordně 18, dva tím pádem nemohli hrát a povzbuzovali kluky. V dalších minutách jsme trošku polevili, soupeř tlačil a snažil se dostat k naší šestnáctce, my jsme několikrát faulovali a v 75´ nás soupeř po přímém kopu, trestal, když míč spadl do malého vápna, kde zaspali naši obránci, toho soupeř využil a snížil na 2:4. Naštěstí se už stav nezměnil, ke konci zápasu sice došlo k několika roztržkám mezi hráči, ale my jsme tento výsledek udrželi a z derby jsme odvezli tři body.

Trenér : Dalibor Mašlonka