V sobotu 30.3.2019 jsme zahájili jarní část soutěže domácím utkáním se Svinovem.

Straší žáci vyhráli 3:2 po poločase 2:0. Připsali jsme si druhé vítězství v soutěži a oplatili soupeři podzimní porážku. Dá se říct, že vítězství jsme zrovna neočekávali, jelikož nám chyběli 4 hráči základního kádru z důvodu nemoci a přípravy na přijímačky. Museli nám tedy vypomoci mladší žáci a jeden z nich Jonáš Galásek nás poslal v 5´ do vedení, v 9´ přidal Honza Dzuba druhý gól a do poločasu jsme hru kontrolovali a s přehledem jsme uhlídali jediného nebezpečného hráče soupeře. Hosté sice na začátku druhé půle snížili,ale ve 49´ nás uklidnil svým druhým gólem Honza Dzuba. Hosté pak do konce zápasu stihli pouze snížit na konečných 3:2. Je nutno říct, že vítězství je zasloužené, ale musíme ještě potrénovat a připravit se na další  a těžší soupeře.
Sestava    Lukáč Mario
Rumian Tomáš - Šefl Josef - Galásek Filip - Lukáč Silvestr
Galásek Jonáš - Překlasa Adam - Lukaštík Vojtěch - Donč Michal
                Dzuba Jan - Virág Tadeáš
Střídali Strnadel Filip a Vašínek Martin

Trenéři Míček Rostislav a Galásek René

Mladší žáci vyhráli 2:0 po poločase 0:0. V utkání s posledním celkem tabulky jsme byli favority, ale trápili jsme se v koncovce. Nakonec jsme ve druhé půli dali dva góly a připsali si třetí výhru v soutěži. Branky dali Galásek Jonáš a Donč Michal.