Žáci přivítali celek z Ostravy Jih

V sobotu 6.6.2015 jsme v Palkovicích hostili Ostravu Jih.

Starší žáci vyhráli 4:2 po poločase 2:1. Za velkého vedra jsme byli po celý zápas aktivnější a běhavější a to se projevilo i na hřišti. Ve 12´ se prosadil Ondřej Giňovský hlavou po rohovém kopu. Dále jsme byli aktivní a ve 25´ přidal Ondra Giňovský další branku. Hosté však nerezignovali a po rozehrání vybojvali penaltu a snížili na 2:1. Na začátku druhé půle jsme po rohu přidali branku na 3:1 a kontrolovali hru. Další branku přidal v 52´ Dan Fišer a prakticky rozhodl o našem vítězství. Hosté už pouze v 63´ snížili na konečných 4:2.

Trenéři Peške Miroslav a Petráš Jiří

Mladší žáci prohráli 1:6 po poločase 1:1. Proti fyzicky silnějšímu soupeři jsme po celou první půli drželi příznivý stav hlavně díky Radkovi Překlasovi v bráně a střelecké nemohoucnosti hostů. Ve druhé půli však hosté zlepšili koncovku a zápas rozhodli. Naši branku dal Vojta Janša z penalty.