Reportáž z turnaje starší přípravky

STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU DVĚ PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ

Je tu Nový rok 2013 a naší přípravce se opět rozběhla sezóna, přesněji její jarní část. Trénovat jsme začali 7.1. a již 13.1. jsme sehráli první přátelské utkání proti velice kvalitnímu soupeři ze Sedlišť.

FRYČOVICE - SEDLIŠTĚ
Za náš tým nastoupili i 4 hráči mladší přípravky z důvodu absence 3 hráčů, kteří museli vypomoci týmu mladších žáků, kteří sehráli semifinálový turnaj Zimní ligy v Brušperku. Hrálo se 3x20 minut.
Sestava - Pokluda, Překlasa A., Tyleček, Šugárek, Voráček, Nevlud, Macášek, Ševčíková, Urbišová, Kaloč
Výsledek - 1:24
Branka - Jiří Šugárek
Diváci - 40
O týden později jsme se utkali 20.1. s týmem starší přípravky Staré Bělé.

FRYČOVICE - STARÁ BĚLÁ
Do tohoto utkání jsme nastoupili již se skoro plnou sestavou, chyběli akorát Boček, který hrál turnaj za MFK Frýdek-Místek a Kaloč, který je nemocný. Hrálo se 3x20 minut.
Sestava - Překlasa R., Tyleček, Pačanský, Janša, Šimečka, Voráček, Překlasa A., Šugárek
Výsledek - 11:6
Branky - 6x Šimečka, 2x Janša, 2x Šugárek, 1x Překlasa A.
Diváci - 20

Toto utkání bylo zakončeno penaltovým rozstřelem, ve kterém naši kluci dominovali.

Děkujeme klukům za předvedené výkony a také týmům Sedlišť a Staré Bělé, že jsme mohli uskutečnit tyto dva přátelské zápasy.
Protože pro kluky je významný každý zápas, který sehrají, ať už prohrají nebo vyhrají. Nezáleží na výsledku, ale na předvedené hře a radosti ze hry.  Děkujeme rovněž rodičům a rodinným příslušníkům, že dětem udělali pěknou atmosféru v obou utkáních.

Další přípravné utkání na naší přípravku čekají. Příští týden v Sobotu 26.1. sehrají kluci semifinálový turnaj Zimní ligy v Brušperku, proto bychom Vás rádi pozvali, aby jste přišli kluky podpořit v jejich fotbalovém snažení. Turnaj začíná v 8:00 ve sportovní hale v Brušperku.