Fryčovice : Písek

FRYČOVICE : PÍSEK 4 : 0 ( 4 : 0 )
Branky : 16 ´ Židek ( Šponiar), 21´Žurovec, 28´ Rumel ( Quitt), 43´ Rumel (Šponiar)

ČK: STANĚK

1. mistrovské utkání v jarních odvetách nám vyšel skvěle. Na domácím hřišti jsme ještě nenašli přemožitele. Hned od začátku jsme začali hrát hodně vysoko a tím nutili soupeře k chybám, které jsme dokázali trestat. V 16´si na roh Šponiara naběhl Židek a vedli jsme 1:0. Ve 21´ se s poloviny hřiště proběhl Žurovec a míč dovezl až do brány 2:0. Ve 28´ si vybojoval míč Quitt a tutovku předložil Rumlovi, který věděl co s míčem 3:0. A ve 43´ vyslal Šponiar kolmicí Rumla do další šance, ten si objel i brankáře a do prázdné brány stanovil výsledek 1. poločasu na 4:0. V druhém poločase jsme se branky už nedočkali i když šance se střídali na obou stranách. Hosté z Písku měli ve druhém poločase více fyzických sil a vypracovali si řadu brankových šancí, ale proti vstřelené brance byla naše brankářská jednička Tomáš Ivánek, který byl opět bezchybný. Ale i naše šance vychytal hostující brankář a ani ty nejvyloženější šance neskončili už v síti.
Naší okleštěnou sestavu postihla další rána a to zranění A. Židka a zcela zbytečná červená karta L. Staňka.