Starší žáci vyhráli v Hrabové

V sobotu 24.9.2011 jsme zajížděli k dalšímu dvojutkání krajské soutěže žáků do Hrabové. Nejdřív opět nastoupili starší žáci a po poločase 0:3 jsme zaslouženě zvítězili 1:5. Celá první půle byla plně v naší režii a naši herní převahu jsme dokázali vyjádřit i brankami, když se celkem třikrát trefil Honza Masopust ve 12´, 23´ a 35´. Do druhé půle jsme však vstoupili nekoncentovaní a vrátili domácí do hry. Ti po sérii rohových kopů vybojovali penaltu a zaslouženě snížili. Tato branka ve 40´nás však probudila a opět jsme převzali kontorolu zápasu do svých rukou. Dokázali jsme se opět prosadit před domácí brankou, když ve 46´ přidal svou čtvrtou branku v zápase Honza Masopust a skóre zápasu uzavřel o dvě minuty později Tomáš Prčík.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Ke druhému dnešnímu zápasu nastoupili mladší žáci obou celků. Zápas dvou rozdílných poločasů skončil zaslouženou remízou 2:2. První půle ptřila domácím, kteří dokázali jdnou skórovat a první půli vyhráli 1:0. Druhá půle zase byla v naší režii a nejdřív vyrovnal Patrik Štefek na 1:1 a na další domácí branku hnde po rozehrání odpověděl Jakub Filipec branlu na konečných 2:2.