Starší žáci porazili Staříč

V něděli 18.9.2011 pokračoval víkendové měžení s týmy ze Staříče na jeho hřišti v podobě utkání žáků. Starší žáci po poločase 1:2 nakonec vybojovali vítěžství 2:5. Do utkání jsme nastoupili aktivně a v 10´jsme si vypracovali první gólovou šanci, která však skončila na tyči. Zároveň se potvrdilo pravildo nedáš dostaneš, jelikož domácí z protiútoku skórovali. Celý zápas byl plně v naší režii a první branky jsme se dočkali až ve 23´, kdy Marek Janša využil chybu domácího brankáře a vyrovnal. O dvě minuty později vystihl Martin Mirola domácí rozehrávku a nahrál Marku Janšovi a vedeme.
Druhá půle pokračovala ve stejném trendu a ve 41´ doráží volný míč před brankou Honza Masopust a vedeme 3:1. Další branky pramenily z chyb domácích v rozehrávce, v 51´ tak skóroval Marek Janša a v 55´ dal Honza Masopust na 5:1. V závěru už domácí pouze snížili na konečných 2:5.
Sestava Gilar Ondřej
Karol Radim Šugárek Roman Kublák Radomil Filipec Jakub
Adamovský Tomáš Brož Matěj Urbiš Daniel Daniel Mirola Martin
Janša Marek Masopust Jan

Střídali Prčík Tomáš, Fekets Daniel, Giňovský Ondřej, Dvorský Aleš a Sládek Petr
Trenéři Petráš Jiří a Opluštil Jiří
Vedoucí Strnadel Tomáš

Hodinu před polednem pak ke svému utkání nastoupili i mladší žáci a po poločase 3:3 jsme nakonec prohráli 4:3.
Utkání bylo vyrovnané a obě mužstva se střídala ve vedení. Domácí vedli 1:0, ale naši Jakub Filipec a Patrik Štefek otočili skóre na naší stranu. Domácí však stačili vyrovnat na 2:2, ale Jakub Filipec opět dává branku a vedeme. Do poločasu domácí ještě vyrovnávají na 3:3. I druhá půle je vyrovnaná, ale domací tři minuty před koncem dávají po rohu branku. Ze záverečného tlaku jsme už vytěžili pouze tyč a připsali si tak první porážku.