Velká Polom doma remizovala s Fryčovicemi

40. J. Sztefek , 60. J. Sztefek - 29. P. Žurovec , 52. J. Rumel

FC Velká PolomL. Kozelský - R. Popek (55. M. Ludvík) , L. Měch , R. Šmída , J. Trojek - J. Chudoba , M. Mučka , P. Sztefek , J. Sztefek (80. J. Sztefek) - P. Šmída (46. .. Němec) , J. Vyhlídal

TJ Sokol FryčoviceT. Ivánek - .. Žídek , L. Staněk , J. Plesník , P. Janek - R. Koloničný , M. Soško , P. Žurovec (86. A. Holub) , M. Šlosar - J. Rumel , J. Pešek

Ve Velké Polomi se hrálo bojovné utkání, které nakonec nenašlo vítěze. Do vedení se dostali hosté ve 29. minutě, kdy Koloničný našel před brankou Žurovce a ten otevřel skóre - 0:1. Do poločasové přestávky bylo vyrovnáno díky brance Jakuba Sztefka ze 40. minuty - 1:1.

Druhý poločas začali lépe opět hosté. V 52. mnutě se prosadil Rumel a vrátil hostům vedení - 1:2. V 60. minutě bylo opět vyrovnáno, kdy se podruhé prosadil Jakub Sztefek - 2:2. Rozhodnutí na svých kopačkách měl deset minut před koncem utkání domácí Mučka, ale pokutový kop mu Ivánek chytil.

Hráči zápasu: J. Sztefek , J. Vyhlídal - M. Šlosar , M. Soško .

Ohlasy k zápasu

Josef Bartoš (Velká Polom): Asi zasloužená remíza, která nás mrzí díky neproměněné penaltě deset minut koncem utkání.
Jan Šponiar (Fryčovice): Na šance jsme vyhráli. Nakonec můžeme být rádi za bod, který nám zachránil chycenou penaltou Ivánek.