Mužům se začátek sezóny nevydařil

UNIE HLUBINA : FRYČOVICE    4 : 2    ( 3:2) BRANKY :7´ 0:1 PEŠEK J. ( ŠLOSAR),  15´ 0:2 PEŠEK J. ( PLESNÍK), 18´ 1:2, 32´2:2, 44´3:2, 60´ 4:2

Dnes jsme chtěli u lídra naší skupiny urvat alespoň bod, začátek utkání tomu i napovídal, ale do konce utkání Hlubina utkání po zásluze otočila a body zůstaly po právu domácímu celku. I když jsme si vlastně dali tři branky sami. Domácí si vypracovali další obrovské šance , které zneškodnil Ivánek v naší braně a uchránil nás od většího brankového přídělu.Domácí hráli jednoduchý nakopávaný fotbal, kde  se prosazovali v hlavičkových soubojích a balóny propadávali za naší obranu a domácí ofenzivní hráči si vypracovávali spoustu šancí. Chyběl nám jeden ze stopérské dvojice Zahradník, Holub, kteří by měli ve vzdušných soubojích větší šanci, dlouhé míče odvracet. Fryčovicím nelze upřít bojovnost , ale dnes to určitě nestačilo. V 7´ po střele Šlosara se prosadil po dorážce Jirka Pešek. Hned v 15´ Plesník vyslal do průnikové šance opět Peška a Jirka se opět nemýlil . Hned v 18´ si Honza Rumel nešťastně srazil hlavou míč do naší sítě. ve 32´ špatně odhadl centrovaný míč Ivánek a bylo srovnáno na 2:2. Ve 44´domácí uzavřeli poločasový výsledek z přímého kopu na 3:2. Druhý poločas byl už o jedné brance kterou si srazil při obraném zákroku do vlastní sítě Baran.