TJ Sokol Hať: L. Michálek - V. Adamčík , L. Cigan , V. Štěpán , T. Plaček - M. Kuchař (61. V. Machalla) , O. Bortlík , R. Chmelař , L. Vojáček , J. Machalla - D. Plaček (78. T. Gazdík)

TJ Sokol Fryčovice: T. Ivánek - M. Hlavatý , M. Soško , J. Plesník , P. Janek - P. Žurovec , T. Quitt (60. I. Vrtný) , J. Vrtný , R. Koloničný - J. Rumel , J. Pešek
 Hráči zápasu: L. Vojáček , J. Machalla - J. Plesník .

Hať porazila Fryčovice nejtěsnějším rozdílem
Domácí fotbalisté přes řadu šancí nejtěsnějším rozdílem porazili zraněními zdecimovaný tým Fryčovic.
Hosté přijeli do Hati v hodně okleštěné sestavě a nastoupit museli i fotbalisté, kteří by kvůli své zdravotní indispozici jinak nehráli. Podle toho taky vypadal průběh zápasu. Domácí měli neustálý tlak a hosté se soustředili na defenzivu. Již ve 3. minutě měl šanci Chmelař. O čtyři minuty později opět velká šance a Vojáček rovněž neproměňuje. Ve 22. minutě se ve velké šanci ocitl Plaček, ale skóre se opět neměnilo.
Druhý poločas se nesl v sílícím tlaku domácích fotbalistů. V 51. minutě se již domácí dočkali, když odražený míč Chmelař napálil na branku a prostřelil vše co mu stálo v cestě - 1:0. V 64. a 65. minutě měl další příležitosti Plaček, ale dnes mu nebylo souzeno vstřelit branku. Domácí utkání dominovali, hosté s vypětím všech sil bránili a nakonec z toho vyplynulo nejtěsnější vítězství domácích fotbalistů.ů

Ohlasy k zápasu

Pavel Šula (Hať): Mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem. To bychom ovšem museli proměnit některou z dalších šancí.
Jan Šponiar (Fryčovice): Dnes je to pro nás milosrdný výsledek. Máme spoustu zraněných a někteří z nich museli nastoupit. Podle toho vypadal průběh utkání