Branky: 29´ 0:1, 46´ 1:1 Staněk ( Rumel), 50´ 2:1 Rumel ( Staněk). 54´ 2:2

STANĚK (68´ PLESNÍK) ŠPONIAR SOŠKO ( 85´VOLNÝ) VRTNÝ J. ( 46´ ŽUROVEC)

RUMEL VRTNÝ I. ( 62´QUITT)

Do hry nezasáhl : KUBLÁK

ŽK: HUBEŇÁK, HLAVATÝ, VRTNÝ I..

První jarní utkání v nové skupině nám přineslo jen remízu . V prvním poločase do 20 min. jsme byli lepším celkem, ale zbytek poločasu to byli naopak hosté kteří ovládali hru a ve 29´ korunovali svou snahu i první brankou v naší sítí. Po důsledném pohovoru v kabině , jsme nastoupili do druhého poločasu zcela vyměnění. Hned ve 46´ po ose Žurovec - Rumel a zakončujícím Staňkem jsme srovnali na 1:1. Hned v 50´ Staněk připravil Rumlovi šanci a vedli jsme 2:1. Bohužel hned v 54´bylo srovnáno. Další šance co jsme si vypracovali už zůstali nevyužity . Hlavně šance Žurovce, Rumla a Stańka po brance doslova volali. Bohužel do šanci se dostat umíme, ale to zakončení je tristní . Na TJ se proto máme na co zaměřit.

Trenéří : Nedorost Jakub a Šponiar Jan, real. team