Fryčovice : Velká Polom

FRYČOVICE : VELKÁ POLOM 3 : 2 ( 1 : 2 ) Branky: 20´ 0:1, 25´ 1:1 Šlosar ( Vrtný J.), 35´ 1:2, 74´ 2:2 Staněk, 78´3:2 Rumel ( Žurovec)

SESTAVA:

IVÁNEK

HOLUB ( 77´MIKEŠ) HUBEŇÁK VRTNÝ I. ( 46´ ŠUGÁREK) VOLNÝ

STANĚK SOŠKO RUMEL ( 84´ URBIŠ) ŽUROVEC

VRTNÝ J. ( 86´ ŠPONIAR A.) ŠLOSAR ( 39´ ZAHRADNÍK)

ŽK: IVÁNEK, VOLNÝ, ZAHRADNÍK

Letošní poslední domácí utkání jsme zvládli. Utkání bylo dnes spíše o vůli, než o fotbale. Spousta nepřesností z obou stran, moc fotbalové podívané nenabídl. Pět branek v utkání nemusel být konečný, neboť každý tým si jich vypracoval daleko více. Objektivně jsme si šancí vypracovali více proto jsme vyhráli zaslouženě. Hlavně akce Žurovce z levé strany v druhém poločase měli zcela jiné parametry než v prvním a přispěl krásnou nahrávkou Rumlovi k vítězné brance. Z různých příčin jsme se na zápas sešli jen v jedenácti lidech, tak jsme opět využili naše dorostence. Všichni čtyři dorostenci zaslouží velké poděkování, že po svém zápase jsou ochotní zaskočit i v mužské kategorii. Už v první půli jsme byli nuceni střídat Šlosara za kterého nastoupil po zdravotní pauze Zahradník a jeho příchod do naší obrané čtveřice byl okamžitě znát. Za zraněného Vrtného I. si odbyl v druhém poločase premiéru teprve 16 letý Roman Šugárek a na velice důležitém místě středního obránce si vedl bezchybně. Stejně jako Václav Mikeš, který si posledních 15´ pohlídal hostujícího útočníka.
Na posledních 5´ nastoupili ještě další dva 16 letí dorostenci, Daniel Urbiš a Adam Šponiar, kteří nastupovali s taktických důvodů ale oba dva se mohli zapsat jako střelci. Dnes si kluci dokázali , že i v druhém poločase můžeme hrát fotbal a otáčet nepříznivé výsledky, když se chce .
Dále bych chtěl poděkovat Markovi Šlosarovi za neustále hecování celého týmu.