V úterý 18.9.2018 jsme zajížděli do Svinova.

Mladší žáci vyhráli 1:5 po poločase 1:3.

Na hřišti Svinova jsme se konečně dočkali výhry a nutno říci, že zasloužené. Kluci byli celé utkání jasně lepší, bohužel jsme opět často selhávali v koncovce. Všechny naše góly padly po pěkných vypracovaných akcích.

Střelci Galásek Jonáš 3 (18´, 21´ z pk a 51´), Donč Michal 1 (4´) a Strnadel Radek (39´).

Sestava Filipec Matěj

Klega Antonín  - Galásek Jonáš - Strnadel Radek

Káňa Tomáš - Donč Michal - Nevlud Daniel

Strnadel Filip

Střídali Gabryš Jakub, Volný Jakub, Dzuba Štěpán, Konvička Mikuláš a Adamovský Patrik

Trenér Galásek Michal

Starší žáci prohráli 4:3 po poločase 3:2.

Kluci prohráli vyrovnané utkání, ve kterém byli mírně lepší, ale domácí efektivnější, když tři ze čtyř branek dali ze standartek, jinak se do šancí nedostávali. V utkání jsme dvakrát vedli, když se v 15´trefil po krásné individuální akci Adam Překlasa a pak ve 30´ Dája Foltýn využil penaltu a vrátil nás do vedení na 1:2. Zlomové okamžiky nastaly ve 32´ a 35´ , kdy domácí využili dva přímé kopy z hranice pokutového území a otočili na 3:2. Ve druhé půli jsme byli většinu času lepší a ve 44´ srovnal Jirka Brauner na 3:3. Když už se zdálo, že domácí udrží remízu, povedla se jim krásná útočná akce a opět se dostali do vedení 4:3, to běžela 64´. Kluci se nevzdali a hnali se za vyrovnáním, bohužel paní štěstěna jim nebyla nakloněna, jelikož střela Adama Překlasy v poslední minutě skončila na břevně.