Fryčovice-Vřesina

V sobotu 15.9.2018 jsme doma přivítali Vřesinu.

Starší žáci prohráli 0:5 po poločase 0:3.

Kluci odehráli herně nejpovedenější utkání sezóny a výsledek je hodně krutý. Během prvních 15-ti minut jsme si proti soupeři, který zatím neinkasoval, vypracovali dvě jasné šance, ale selhali jsme v koncovce. Zato hosté v první půli každou naši chybu potrestali. I ve druhé půli jsme měli šance, netrefili jsme prázdnou branku, rozhodčí nám neuznal gól pro ofsajd a tak v posledních 10-ti minutách hosté dali další dvě branky. Přesto kluci, hlavy vzhůru a hurá na Svinov.

Sestava   Pokluda Jan

Překlasa Adam - Bílek Patrik - Nevlud Štěpán - Rumian Tomáš

Šefl Josef - Foltýn David - Lukaštík Vojtěch - Lukáč Silvestr

Dzuba Jan  -  Brauner Jiří

Střídali Vajbar Lukáš, Lukáč Mário, Sedlář Petr a Havlíček Radek

Trenér Míček Rostislav

Mladší žáci prohráli 2:7, po poločase 1:4.

I mladší žáci odehráli herně nejpovedenější zápas. Na vedoucí branku hostí jíž v 5´ reagoval únikem Dan Nevlud a srovnal na 1:1. Hosté sice přidali do poločasu další tři branky, ale i naši kluci měli šance, bohužel selhali v koncovce. I ved ruhé půli unikl Dan Nevlud a dal gól, hosté však byli efektivnější, a proto vyhráli 2:7.

I pro mladší žáky platí, nevěšejte hlavy a těšte se na Svinov.