Starší i mladší žáci porazili Starou Bělou

V sobotu 10.9.2011 jsme nastoupili k premiérovému domácímu utkání v krajské soutěži a za soupeře jsme měli tým ze Staré Bělé. Po jednoznačném průběhu jsme zvítězili 10:1, poločas 5:1.
Utkání bylo úplně v naší režii, v15´minutě jsme vedli už 4:0,když se postupně trefili Matěj Nevlud, Honza Masopust, Roman Šugárek z penatly a Radek Kublák. Hosté pak z ojedinělé akce snížili,ale ve 35´Matěj Nevlud upravil na poločasových 5:1. Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a přidali postupně dalších pět branek, když se dvakrát trefili Honza Masopust a Radim Karol a desátou branku vsítil v 68´Radek Kublák.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Po starších žácích nastoupili proti stejnému soupeři i jejich mladší kolegové a po poločase 3:2 zvítězili 6:5.
Střeleckým hrdinou byl Patrik Štefekk, který vsítil 4 branky, jdenou se trefili Ondřej Giňovský a Radim Karol. Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří se ujali vedení, ale Patrik Štefek hattrikem skóre otočil a hosté pak už pouze snížili na poločasových 3:2. V ed ruhé půli jsme odskočili až na 5:2, ale hosté dokázali snížit na 5:4. V posledních pěti minutách zápasu nejdřív Raadim Karol zvýšil na 6:4, ale hosté ještě dokázali ihned kontrovat a snížit na 6:5. V darmatickém závěru už jsme však vítězství uhájili.