Busek , Sobotík, Šugárek, Fekets ( Filipec 35´)

Mikeš, Šponiar , Urbiš ©,Cvaček ,

Ligocki ( Huvar 75´), Tomek

Střídání: Filipec, Huvar, nezasáhli do utkání: Čulák, Papaj

Dnešní utkání ve Starém Městě bylo opět, velmi těžké, jelikož podmočený terén a pohyblivý soupeř, který se na tomto terénu pohyboval velmi dobře a nepouštěl nás na svou půlku. V první půli, když jsme se trápili a jen prakticky odkopovali míč, nás při dvou vyložených šancí soupeře, podržel brankář a do druhé půle jsme šli s nulou. Po poločase se kluci vzpamatovali a konečně se nažili kombinovat, naše obrana nezmatkovala a pod vedením Šugarka plnili vše, co jsme po obraně vyžadovali. Přišla chvilka, kdy jsme po rohovém kopu v 60´opět po nezkušenosti brankáře a neobsazení si hráče v malém vápně dostali lacinou branku. Kluci se sice po této brance opět snažili, tvořit hru a útočit ale opět jsme tyto šance nedotáhli do konce a zápas jsme prohráli 1:0.

Trenér : Dalibor Mašlonka