Busek , Šugárek, Mikeš, Šmíd

Giňovský, Tomek, Urbiš ©, Fekerts,

Hajný, Štefek

Střídání: žádné

Poslední zápas sezóny jsme hráli na hřišti v Mořkově u NJ, tento celek byl na čtvrtém místě a po zkušenostech z minulých sezón se, zde moc nevyhrává. Opět jsme jeli jen v jedenácti lidech, se třemi kluky z žáků, jelikož marodka je stále v naších řadách. Kluci začali nejlépe, jak mohli, soupeř se ještě nerozkoukal, když si Tomek, vzal míč, prošel přes obránce a nahrál Giňovskému do šestnáctky a ten v 2´ vstřelil branku 0:1. Bojovnost na hřišti, byla úžasná, kluci zaskočili soupeře tak, že ten jen kazil hru a hádal se s rozhodčím, toto si rozhodčí ve 20´už nenechal líbit a vyloučil soupeřova hráče červenou kartou za sprosté nadávky na jeho osobu. Ve 36´jsme byli oslabeni i my, jelikož se zranil Šugárek a musel odstoupit ze zápasu tak, že se počet opět vyrovnal. Po několika úspěšných momentech se opět zadařilo, když si ve 38´převzal míč na půli hřiště Urbiš a sólem přes střed hřiště, toto sólo ukončil umístněnou střelou po zemi k tyči a vedli jsme 0:2. Druhá půle byla podobná, kluci makali a vytvářeli si šance, které jsme ale netrestali brankami. Asi 70´ soupeř opět neudržel nervy na uzdě a po samostatné akci Urbiše, kdy Dan po ztrátě míče lehce fauloval soupeř, ten oplácel po odpískání a dostal červenou kartu a my jsme hráli opět v přesile a drželi jsme tento výsledek až do konce.

Trenér : Dalibor Mašlonka