Busek (Ligocki 6´), Sobotík( Cvaček 71´), Mikeš, Šugárek, Karol,

Šponiar, Urbiš ©, Šmíd ( Masopust 53´)

Tomek, Válek

Střídání: Ligocki, Cvaček, Masopust, nezasáhli do hry – Kubečka, Vašek (G) Giňovský,

V sobotu jsme odehráli, zápas na Hukvaldech s celkem Slavoj Rychvald. Zápas začal ve svižném tempu a hned v sedmé minutě se zranil náš obránce Busek. V 11´se uvolnil kapitán mužstva Urbiš a vnikl do šestnáctky, kde ho obránce složil k zemi a kopala se penalta, kterou Šponiar proměnil a vedli jsme 1:0. Moc jsme se s branky neradovali, jelikož soupeř nás začal tlačit a útočník, který se prodral, naši obranou zavadil o nohy Mikeše a soupeř kopal penaltu, kterou ve 23´proměnil na 1:1. Aby to nebylo málo tak jsme ve 25´zaspali u vhazovaného autu, nepokryli jsme soupeře v malém čtverci a rázem jsme prohrávali 1:2. V druhé půli už v 53´musel pro zranění střídat Šmíd, už to vypadalo, že pro další zranění to s námi dopadne moc špatně, jen že v 58´ se urval po pravé straně Tomek, který rychlým samostatným únikem prošel celou soupeřovou obranou, a svůj průnik zakončil krásnou střelou na zadní tyč a bylo opět srovnáno na 2:2. Celkem vyrovnaná půle možná, že jsme měli trošku více šanci, které se nám nepodařilo zakončit v malém vápně a jak se říká, nedáš, dostaneš v 68´jsme faulovali asi třicet metrů od brány, soupeř kopal standardku, kterou proměnil tak, že prostřelil našeho brankáře a opět jsme prohrávali 2:3. Kluci to nevzdali a bojovali až do konce a to se nám vyplatilo, po závaru v pravém rohu soupeře poslal Šugárek krásný lob do soupeřovy šestnáctky do které vběhnul Urbiš a umístil míč do soupeřové sítě, opět srovnáno a konečný výsledek 3:3.

Trenér : Dalibor Mašlonka