Busek , Sobotík ( Fekets 27´), Karol, Šugárek,

Mikeš, Šponiar , Filipec( Ligocki 51´)

Cvaček( Giňovský 71´) , Urbiš ©, Šmíd ( Válek 66´)

Střídání: Ligocki, Válek, Šmíd, Giňovský, Fekets

Předem se omlouváme FK Hukvaldy, kterým jsme ne naší vinou prakticky rozbili hřiště. Jinak k zápasu, který jsme hráli s celkem, který se pohybuje na předních příčkách a mají možnost hrát i s kluky s „A“ tymu. Na opravdu těžkém terénu jsme měli hned dvě možnosti, které ale skončily v náruči brankáře. Na rozdíl od nás soupeř si vytvořil v 6´ a 12´ dvě rychlé akce a prohrávali jsme 2:0. Kolem 20´minuty soupeř polevil a my jsme si opět vytvořili dvě šance, kdy si jednu vytvořil Mikeš vběhl do šestnáctky, aby zakončil odražený míč hlavou, ale přehodil bránu a zase nic, druhá už byla o hodně lepší, když dostal Šponiar míč z levé strany a zakončil pěkně po zemi k tyči a bylo to rázem 1:2. Kluci bojovali na těžkém terénu ale ve 30´se jim nepovedlo pokryt jednoho hráče, který od půlky hřiště proplul mezi šesti hráči a ještě zakonči a poločas byl 1:3. Opět jsme museli do 51´střídat, jelikož se zranili dva hráči a nesoustředění se hráčů po střídáni nás stálo další branku a už to vypadalo s námi špatně. Ale opět musím říct, že dnes kluci makali, jen proměňovat šance se opět nedařilo, svitla naděje, třikrát zkoušel Ligocki utéct za obranu, až v 71´měl úspěch, konečně se trefil a upravil výsledek na konečných 2:4. Potom soupeř hodně polevil a dělal chyby, ale nám se už nepovedlo něco udělat s výsledkem.

Trenér : Dalibor Mašlonka