Šmíd, Urbiš© , Mikeš, Fekets

Cvaček , Šponiar , Tomek, Vašek

Giňovský , Štefek

Střídání: bez hráčů

V nezvyklé sestavě jen s jedenácti kluky bez střídání a s Urbišem na místě stopera jsme v sobotní utkání na domácím hřišti ve Fryčovicích s celkem Petrovice v třiceti stupňovém vedru odehráli zápas, který jsem klukům moc nezáviděl. V nesnesitelném vedru se kluci v první půli snažili, ale dělali chyby v obraně a jen odkopávali míče a honili útočníky. Ve 30´a 32´skoro stejné situace, kdy tři obránci šli na jednoho hráče, ten poslal míč na volného hráče v šestnáctce, který dával branku 2:0. Ke konci poločasu ve 42´dostal míč k noze Štefek, který se zkušeně vtlačil před soupeře, který ho musel fauloval v šestnáctce, kopali jsme penaltu tuto proměnil Šponiar a poločas skončil 1:2. Do druhé půle jsme šli odhodlaně, více soustředění skoro žádné chyby a hlavně jsme si dávali míč více do nohy, vytvářeli jsme si šance, ale vyčerpávající vedro ubíralo sily pro zakončení. V 80´jsme Urbišem posílili útok a hráli na tři obránce a to se nám vyplatilo v 84´Šponiar dal Urbišovi míč do nohy ten si míč převzal a střelou po zemi vyrovnal na 2:2. Poté jsme už dohrávali jen v deseti, jelikož se zranil Šmíd, ale remízový výsledek jsme už udrželi. Moc bych chtěl poděkovat žákům, kteří nám přišli pomoct brankáři Papajovi, který podal vynikající výkon a útočníkům Štefkovi a Giňovskému.

Trenér : Dalibor Mašlonka