Busek ( Válek 76´), Fekets , Karol, Šugárek, Filipec ( Vašek 46´)

Mikeš, Šponiar , Urbiš ©,Cvaček ( Giňovský 83´),

Šmíd ( Ligocki 46´)

Střídání: Ligocki, Válek, Giňovský, Vašek

V neděli jsme hráli v Českém Těšíně na umělé trávě s celkem, který se drží na špici tabulky a dává svým soupeřům hodně branek, proto jsme se soustředili a defenzívu, posílili jsme obranu a hráli jen na jednoho útočníka. Tato strategie se nám z počátku dařila, ale pak dělali kluci zmatky v obraně a krajní záložníci se nestíhali vracet, po chybě krajní zálohy jsme v 18´dostali branku kluci nesklonili hlavu a vytvořili si šance, po jednom rychlém přesunu ve 22´ Urbiš vyrovnal na 1:1. Po této brance se hra celkem vyrovnala a drželi jsme slibný výslede, ale jen do 40´, kdy soupeř rozehrával rohový kop, poslal míč po zemi přes dva obránce do malého vápna, míč prošel kolem brankáře, za kterým stál soupeřův hráč, který v klidu zvýšil na 2:1. Aby toho nebylo málo unavení kluci, kteří už čekali na konec poločasu, pustili hráče s míčem do šestnáctky a soupeř rázem vedl 3:1. Do poločasu jsme vstoupili tak, že v 51´ zbrkle rozehrál náš brankář míč na krátko a nevšiml si soupeře, který stál na šestnáctce a přihrál mu míč, tento neváhal a naší chybu trestal a opět zvýšil náskok na 4:1. Do, konce zápasu se již nic vážného nestalo, jen nás mrzely ty nesmyslné, chyby co jsme, během zápasu udělali a doufám, že toto byl poslední zápas, kdy jsme takové chyby udělali.

Trenér : Dalibor Mašlonka