Busek ( Mirola 46´) , Šugárek, Mikeš, Fekets

Cvaček ( Šmíd 72´), Šponiar , Urbiš ©( Gilar 81´) , Filipec

Giňovský ( Ligocki 65´) , Tomek,

Střídání: Šmíd, Ligocki, Mirola, Gilar

V neděli jsme hráli první jarní mistrovské utkání v Bohumíně. Od prvních minut jsme měli hru v naši režii vypracovali jsme si několik tutovek, ale nedařilo se nám je proměnit. Ve 24´minutě, jsme se dočkali, pěkná akce Šponiara a Urbiš si od půlky krásně posunuli míč mezi sebou, pak následovala finální přihrávka Urbiše doprava na Giňovského, který si v rychlosti převzal míč a krásnou střelou překonal brankáře soupeře 0:1. Soupeř po inkasované brance začal více zlobit a v 34´po odehraném rohu, kdy míč přeletěl nad malým vápnem a neobsazený hráč trestal hlavičkou do naší brány na 1:1. Druhý poločas byl vyrovnaný kluci se snažili hrát fotbal, ale nedařilo se nám už vstřelit branku i když jsme si vypracovali tři tutovky. Tyto neproměněné šance se nám vymstily a po centru ze strany soupeř opět trestal hlavou a opět nepokrytý hráč a prohráli jsme rázem 2:1. V tomto zápase, musím vyzvednou hráče Ondru Giňovského, který byl nejmladší hráč na hřišti, včera odehrál zápas za žáky a dnes za dorost patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

Trenér : Dalibor Mašlonka